Yaz aylarının sıcaklarından bunalan evcil hayvanlar olan kediler biraz soluklanmak için camları kullanıyorlar. Fakat onların aşağıya düşme ihtimali olduğu için camları kapalı tutuyoruz ve sadece bu şekilde içimiz rahat edebiliyor. Sancaktepe kedi sinekliği kullanarak camınız açık bir şekilde istediğiniz zaman tatile gidebilirsiniz. Çünkü kediniz hiçbir şekilde sinekliği parçalayamaz veya zarar veremez. Sancaktepe sineklik bu konu ile alakalı yıllarla geliştirilmiş olan farklı modeller ortaya çıkarmıştır.
Dışarı doğru açılan, normal tül ve kilitsiz olan modeller evcil hayvanlarınız için çok tehlikelidir. Çünkü kedi veya köpeklerimiz bu ürünlerin güvenli olduğu için tüm gücünü ve yükünü vererek maalesef dışarı düşebilir. Fakat böyle bir ürün olmadığı zaman yükünü vermez ve kendini garantilemiş olur. Sonuçta kediler çok akıllı hayvanlardır. İlk olarak ürün kedinin tırnaklarına dayanıklı olmalı ki 3 gün sonrasın ürünü çöpe atmayasınız.
Şu nu da unutmamak gerekir ki Sancaktepe Kedi sinekliği iyi bir ürün almak istiyorsanız yüksek ücret ödemelisiniz. Eğer ucuz olduğu için kalitesiz ve dayanıksız bir ürün yaptırırsanız 2 gün sonra o ürün çöp olacaktır, artık hiçbir işinize yaramayacaktır. Kedi evleri için 50 TL ile 100 TL aralığında %100 dayanıklı bir ürün bulunmamaktadır. Çelik telli, içe açılır ve kilitleme sistemli yüksek kaliteli bir ürünün fiyatı 140-150 TL civarıdır. Sizlerde yüksek kaliteli ürünü tercih ederek daha uzun kullanım süresi ile kedilerinizi güvende tutabilirsiniz.