sancaktepe sineklik

Sancaktepe sineklik telefon 0543 239 78 57

 

 

Sineklik modelleri arasında yer alan sancaktepe duble pileli sineklikler, her iki yana hareket kabiliyeti bulunan ve kapatılmak istendiğinde ortada birleşen bir mekanizmaya sahiptirler. Kullanım açısından büyük bir pratik imkanına sahip olan bu sistem ile sineklere karşı oldukça etkin bir koruma sağlanabilmektedir. Aynı zamanda dekoratif bir yapısı olmasıyla da oldukça ön planda olan bir model sistemi olmaktadır.
Temel yapısı, balkona açılan kapılar, pencere sistemleri ya da diğer kullanım alanlarına göre değişebilmektedir. Eğer geniş bir kapı sisteminiz bulunuyor ve doğrudan bahçe, teras ya da balkına açılıyorsa, sancaktepe duble pileli sineklik tercih edilebilir. Tamamen yenilikçi metotlarla yapılan bir model olması, sürgülü bir işlevi olması, kullanım açısından pratik olanaklarını da arttırmaktadır.
sancaktepe duble Pileli Sinekliğin Gene Özellikleri ve Fiyat
Temelde sinekliğin orta kısımlarına mıknatıs koyulması, iki taraflı sürgünün orta alanda birleşmesini daha da sabit kılacaktır. Böylece tepeden ya da alt kısımlardan bir ayrılma ya da aralık kalması durumu söz konusu olmaz. Renk seçenekleri bakımından pencerelerinizin temel yapılarına göre seçenekleri tercih etmek mümkündür. Kahverengiden, beyaz tonları ya da isteğe bağlı çeşitli renk alternatiflerinin tercih edilebilmesi de mümkündür.

sancaktepe duble Pileli Sineklik

Fiyatlar doğrudan ölçü ile alakalıdır. Kapınız için her iki yana sürgülü olan sancaktepe duble pileli sineklik için ölçüm detaylarına ait fiyat alınabilir. Alınan fiyatlar, yaptırılmak istenen sineklik türlerine ve boyutlara göre her zaman farklılık gösterebilir. Bu yüzden araştırmaların bu kapsamda yapılması da önemlidir.
Yaz ayları geldiğinde evinizi havalandırmak ve geceleri de pencereniz açık uyumak için sineklik sistemlerini tercih edebiliriz. sancaktepe sancaktepe duble pileli türdeki sineklik yapısı da, günümüzün şık bir şekilde tasarlanan modellerinden bir tanesi olmaktadır. Eğer balkona, terasa ya da bahçenize açılan bu tür kapılar bulunuyorsa, bu tür bir sineklik tercih edilebilir.