Malum yaz sıcaklarından bunalan kediler soluğu camlarda almak istiyor. Ancak bizler onların aşağı düşme ihtimalini düşünerek camları kapalı tutuyoruz ve bu şekilde içimiz rahat bir şekilde evde oturuyoruz. Ancak Kedi sinekliği yaparak cam açık bir şekilde isterseniz tatile bile gidebilirsiniz. Çünkü kediniz o sinekliği açamaz yırtamaz zarar veremez. Marmara Sineklik bu konuda yıllardır geliştirilmiş model çıkartmıştır.

Dışa açılır, normal tüllü ve kilitsiz modelleri evcil hayvanlar için oldukça tehlikelidir. Hiç olmasa daha iyi denilebilir. Çünkü kedimiz köpeğimiz bu ürünlere güvenerek yükünü verir ve maalesef dışarı düşer. Ancak o ürün olmasa zaten kendini garantiye alır ve yükünü vermez. Sonuçta kediler akıllı gerçekten çok zeki hayvanlardır. Peki camı açmak için nasıl bir ürün yaptırmalıyız. Şöyle ki öncelikle kedinin tırnaklarına dayanıklı bir ürün olacak ki 3 gün sonra çöp olmasın. Bu nedenle yine Marmara Sineklik firmasının özel paslanmaz krom nikel yani paslanmaz çelik teli %100 hayvanlara dayanıklı ürünü tercih etmeliyiz.

 

Şunu unutmayın ki iyi ürün iyi para demektir. Eğer siz ucuz olsun diye kediye dayanıksız kalitesiz ürün yaptırırsanız bu ürün hem 2 gün sonra çöp olacaktır hemde hiç bir işe yaramayacak kedilerimiz zarar görecektir. Bu nedenle 50 tl 100 tl gibi rakamlara kedili evler için %100 dayanıklı bir ürün yoktur. Paslanmaz ithal çelik tel, içe açılır ve kilitli kaliteli bir ürünün fiyatı 140-150 tl’dir. Zaten kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı olarak bir kedi sinekliği fiyatı hesapladığımızda göreceksiniz ki maliyeti bu kadar tutuyor.  Marmara Sineklik iletişim 0545 908 20 08 numaralı telefonu arayarak hem fiyat hem ürün özellikleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.