Sancaktepe pileli sineklik

Gelişen sistemler sayesinde sineklik sistemleri de çeşitliliğini arttırmakta ve artık insanlar sineklikleri dekoratif olarak seçmektedir. Eskiden bir çok aile, evinin şeklini, pencere ve kapı görüntüsünü bozduğu için sineklik tercih etmiyordu. Artık durum bundan tamamen değilti ve Sancaktepe Pileli sineklik bir diğer adıyla stor sineklik gibi çeşitli sineklikler çıktı. Pileli, stor, menteşeli gibi çeşitler sayesinde hem evinize uygun hem de kullanması daha kolay sineklikler artık tüm evlerde olacak.
Sineklerden korunmanın en doğal ve en kolay yolu olan sineklikler şimdi yeni modayla beraber kapınızı ve pencerenizi de süslüyor. Özellikle stor sineklik için istediğiniz rengi seçebiliyor, mobilyanızla uyum sağlamasını ön görebiliyorsunuz.
Sancaktepe Pileli Sineklik Sistemi Nasıl Kullanılır?
Bir diğer ismiyle stor olan bu sinekliğin çalışma sistemi aslında stor perdelere benzer. Yani yaylı bir makara sistemine dayanır. Telin yanlarına takılan alüminyum profiller telin hareket etmesini sağlar. Sancaktepe Pileli sineklik sayesinde yanmaz ve dış etmenlere karşı dayanıklı bir sinekliğiniz olur. Ayrıca yanlarda bulunan plastik düğmeler sıcak kaynak ile takıldığı için hiç bir şekilde çıkmayacaktır. Siz de kapı ve pencere sistemleriniz için bu stor sinekliği tercih ederseniz sadece pratik olmayacak, aynı zamanda şık bir görüntü de elde etmiş olacaksınız.
Sancaktepe Pileli dışında başka sistemlere göz atmak istiyorsanız pileli sinekliğe bakabilir, diğer pencere sinekliklerine göz gezdirebilir, çocuk kilidi olan modelleri tercih edebilirsiniz. Evde çocuğunuz varsa özellikle çocuk kilitli modeller olması sizin için avantaj olacaktır. Sancaktepe Pileli sineklik kullanmak istiyorsanız bunun pencerelerinizin ölçüsüne göre yapılması gerektiğini de bilmelisiniz. Ayrıca istediğiniz rengi de muhakkak belirtmelisiniz. Şık duran ve göze batmaya bu sineklik sayesinde sineksiz bir yaz geçirecek, ailecek keyifli uykuların tadını çıkaracaksınız.