Firmamız Sancaktepe pimapen tamiri hizmeti sunmaktadır.
1970 senelerinde Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülke enerji krizi ile karşı karşıya geldi. Benzin, yakıt sıkıntısı gibi sorunlar hayatımıza girmeye başladı. Birkaç sene içerisinde çürüyen, yağmur ve soğuk hava kütlelerini içeriye geçiren eski tip ahşaplar gelişmiş kentlerin gereksinimlerini karşılayamıyordu. Çözüm ise Pimaş`tan geldi. 1970`in sonlarına doğru AR-GE işlemlerine başlayan Pimaş, 1982 yılında PVC pencere sistemlerini insanlara tanıttı.
Sancatepe pimapen mükemmel yalıtım özelliği ile enerji problemlerine çözüm olabilirken, aynı anda toz ve havada bulunan kirlerin içeriye dolmasının karşısını alarak, ev hanımlarının işlerini kolaylaştırıyordu. Pimapen çok uzun ömürlü bir malzeme olmakla beraber hem de boya bakımı gibi mazeretleri olmadığı için kısa zamanda kendini amorti edebiliyordu ve bu nedenle de çok ekonomik bir üründür.
Pimapen hem de ses yalıtımı ile insan sağlığına faydalıydı. Geri dönüşümü yapılabilen bir malzemeden üretildiği ve çok uzun ömürlü olduğu için, hem ülkede ağaçların tükenmesini engelliyor hem de çevre dostu bir ürün olarak tercih ediliyordu. 80 binden fazla kişinin istihdam edilmiş olduğu, Pimapen isminden kaynaklanan bir benzetme ile “PEN sektörü” adlı bir dev sektör ortaya çıkardı.
Pimapen`ler günümüzde de en çok tercih edilen ürünler arasında olmayı başarmış durumda. Sizler de internet üzerinde Sancaktepe pimapen ürünlerinin satışını yapan şirketlere ulaşabilir ve gereken desteği alabilirsiniz.