SİNEKLİK FİYATLARI

Sancaktepe Marmara sineklik firması olarak bu sayfada sineklik fiyatları hakkında bilgi sunacağız. Belirtilen fiyatlar adet ve renge göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle en doğru fiyatı 0543 239 78 57 numaralı telefonu arayarak veya Whatsapp & Sms ile örnek mesajı gönderebilirsiniz.

Örnek mesaj ;

Sancaktepe birlik sokak 3 pencere menteşeli 1 kapı pileli akordiyon olacak şekilde beyaz olacak fiyat istiyorum.

 
Şimdi gelelim aşağı yukarı fiyat bilgisi ne kadar.

Pencereler için en uygun fiyatlı sancaktepe sineklik fiyatı 40’tlden başlamakta olan menteşeli modeldir. Bir daire bazında yaptırdığınız vakit tanesi 40’tl olarak başlamaktadır.
Pencereler için diğer bir model ise stor sineklik modelidir. Stor sineklik fiyatları 80 tl’den başlamaktadır. Bir daire sineklik yaptırırsanız bu şekilde fiyat verilmektedir.
Kapılar için tavsiye ettiğimiz kullanışlı pileli kapı sineklik fiyatımız ise 130 tl’den başlamaktadır. Tanesi bir daire bazında yaptırmak istediğinizde bu fiyat verilmektedir.

Editör makalesi aşağıdadır.

Sancaktepe Sineklik
Çocuklarınızı tüm hastalıklardan korumak ve yaz kış onlara rahat bir uyku yaşatmak istiyorsanız, onları korumanız gereken şeylerden biri de sineklerdir. Evin içerisine sızdığı zaman bir çok problemi de beraberinde getiren sinekler, çocuklar için oldukça tehlikeli de olabilmektedir. İstanbul sineklik taktırmak istiyorsanız bunu özellikle yaz gelmeden yapmalı, sineklerin girişini önlemelisiniz.
Her ne kadar küçük görünse de, sinekler taşıyabildikleri hastalıklar nedeniyle tehlikelidir. Hastalıklı kanı emen bir sinek, bir başkasına kolaylıkla virüs bulaştırabilir. Yani sadece rahatsız eden sesi ve ısırması değil aynı zamanda taşıdığı bu ciddi risklerdir. Bu nedenle sineklere karşı önlem almak bir gereklilik haline gelmiştir.
Sineklik Sistemleri Nedir ve Neden Sineklik Kullanmak Önemlidir?
Eğer evinize sineklik taktırmaya karar verdiyseniz bunun için çok fazla seçeneğe sahipsiniz demektir. Bunların arasında stor sineklikler, pileli sineklikler, kapı sinekliği, pencere sinekliği, menteşeli sineklik, çocuk kilitli sineklik gibi Sancaktepe sineklik anlamında bir çok çeşidini bulabilirsiniz.
Bu saydıklarımızın dışında kediler ve köpekler için hazırlanan sineklikler de vardır. Hayatınızın her alanında sineklere karşı koruma sağlamak istiyorsanız, bunu evcil hayvanınız için de düşünmeniz gerekir. Artık gelişen sistemler sayesinde sineklikleri istediğiniz genişlikteki alanlar için sipariş edebilecek ve kullanabileceksiniz. Böylece kimyasal ilaçlar kullanmadan sineklerin geçişine engel olacaksınz. Ayrıca bir çok sistemin içerisine çocuk kilidi ekleyebilir, çocuklarınızın açıp kapamasına karşı önleminizi alabilirsiniz. Sineklik fiyatları da bir kereye mahsus olarak vereceğiniz için oldukça makuldur. İstanbul sineklik anlamında profesyonel firmalarla çalışırsanız, dayanıklı malzemelerden üretilen, yanmaz ve ısıya karşı korumalı sineklikleri evinizde kullanabilirsiniz. Bu sineklikleri hem dış cephe için hem de odaların iç çephesi için (banyo camı gibi) kullanabilir, sineklerin tüm giriş yerlerini kapatabilirsiniz.

Go to Top